Mesaj gönder
Haberler
Evde > Haberler > Company news about Vatasa Rocks Prolight+Sound 2024
Etkinlikler
Bizimle İletişim
Şimdi iletişime geçin

Vatasa Rocks Prolight+Sound 2024

2024-05-27

Son şirket haberleri Vatasa Rocks Prolight+Sound 2024

hakkında en son şirket haberleri Vatasa Rocks Prolight+Sound 2024  0

23-26 Mayıs tarihleri arasında Vatasa, Guangzhou Prolight+Sound fuarında en son hoparlör sistemimizi heyecanlı bir seyirciye gösterdi.
DC12K tam menzilli hoparlör, L-210 çift 10 inçlik çizgi dizisi ve L-215S çift 15 inçlik subwoofer.

hakkında en son şirket haberleri Vatasa Rocks Prolight+Sound 2024  1

Vitrinimizin merkezinde eşsiz bir ses performansı sunmak ve ses deneyimini yeniden tanımlamak için tasarlanmış en son hoparlör sistemimiz var.Ürünlerimizin her ayrıntısı markasımızın özüyle uyum içindedir. Sınırları zorlamak ve yeni standartlar belirlemek..

Katılımcıların tepkileri ilham vericiydi. Konuşmacıların yarattığı etkileyici ses manzarasına katılan ziyaretçilerle birlikte stüdumuz heyecanla doldu.En iyi ses çözümlerini arayan deneyimli profesyonellerden, ses sistemlerini yükseltmek isteyen meraklılara kadar, ilgi ve coşku hissedilebilir.

hakkında en son şirket haberleri Vatasa Rocks Prolight+Sound 2024  2

Ancak bizi gerçekten ayıran şey sadece ürünlerimizin kalitesi değil, ekibimizin tutkusu ve uzmanlığı.Görüşleri paylaşmak ve fikirleri paylaşmak anlamlı bağlantılar kurmamıza ve değerli geri bildirim toplamamıza olanak tanırBu etkileşimler yoluyla, müşteri memnuniyeti ve sürekli iyileştirme konusundaki taahhüdümüzü teyit ediyoruz.

hakkında en son şirket haberleri Vatasa Rocks Prolight+Sound 2024  3

Prolight+Sound 2024 sona erdiğinde, standımızı ziyaret eden, ürünlerimize ilgi gösteren ve fuara canlılık katmış olan herkese samimi teşekkürlerimizi ifade etmek istiyoruz.Desteğiniz ses inovasyonunun sınırlarını zorlamak ve ilham verici ve ilgi çekici çözümler sunmak için kararlılığımızı artırıyor..

Fakat bu sadece yolculuğumuzun başlangıcı. ve mükemmellik peşinde koşmak Vatasa her zaman profesyonel sesin geleceğini şekillendirmeye hazır.Teknoloji ve yaratıcılığı uyumlu hale getirmeye devam ederken bizi izleyin., her seferinde bir hoparlör sistemi.

Hikayemizin bir parçası olduğun için teşekkürler.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Satır Dizisi Hoparlörü Tedarikçi. Telif hakkı © 2024 vatasa-audio.com . Her hakkı saklıdır.